ספר ביוגרפיה - מתנה להורים מבוגרים

ספר ביוגרפיה – מתנה להורים מבוגרים

סיפור חיים, ספר ביוגרפיה זאת לא רק מתנה מיוחדת ובעלת ערך להורים מבוגרים או לבן משפחה מבוגר. זאת פעילות משותפת ויצירתית אליה נרתמים בני המשפחה על כל דורותיה.

מתנה להורים מבוגרים – כי יש החלטות משותפות

כדי להוציא לאור ספר ביוגרפיה בתור מתנה להורים מבוגרים צריך להחליט הרבה החלטות. החלטות של תוכן, החלטות של מראה, החלטות של עיצוב. ובידי מי להפקיד את המלאכה? מתי להתחיל בתהליך? היכן יתקיימו הפגישות ומי ישתתף בהן?

גם הצעירים וגם המבוגרים יכולים לתרום את חלקם

למבוגרים חוכמת החיים והסיפורים, אך בידי הצעירים הנגישות לטכנולוגיה, התמצאות בשוק. הצעירים ניידים יותר וקל להם יותר לברר דברים שדורשים הרגל לשפת הצרכנות של היום

באופן טבעי במשך התהליך של הוצאה לאור של ספר ביוגרפיה נוצר שיתוף הפעולה בין הדורות. כי צריך לברר, להסיע, לתאם, לבחור, לבדוק ולהחליט. כל אלה מניעים את המשפחה להיפגש למען המטרה, להיות קצת יותר בקשר, להתייעץ בטלפון, ולבסוף, אחרי איסוף החומרים, הפגישות וההחלטות נוצר ספר, ספר עם תמונות המספר על החיים של ההורים. ניתן לתת אותו מתנה, ולא רק מתנה להורים מבוגרים.

זיכרון שיבור זמנו

ספר כזה הוא הרבה יותר מעוד חגיגת יום הולדת במסעדה, עוד בגד או חפץ. בספר ביוגרפיה נשאר הזיכרון לדורות, ובני המשפחה הצעירים יכלו לקחת לידיהם את הספר מהמדף ולעלעל בו כשירצו, כשהדבר יעשה עבורם בעל חשיבות. וזה רק עניין של זמן.

לפגישה ראשונה חינם צור קשר

לעיון בספרים וספרי תרגום לאתר הרשמי של הסופרת מירי ליטווק

להשאיר תגובה

7 − 2 =