שירות של סופר צללים יפנה לכם זמן לדברים חשובים

מי צריך סופר צללים? – ספר שחלמתי לכתוב

מה זה סופר צללים?

סופר/ת צללים הוא סופר או סופרת שיכתוב במקומכם את הספר שהייתם רוצים לכתוב, אך נכון לעכשיו אין לכם פנאי ואנרגיה.

למי מתאים להשתמש בשירותים של סופר צללים?

לא רק אדם שרוצה להוציא לאור ספר ביוגרפיה או אוטוביוגרפיה שלו זקוק לסופר/ת צללים. רופאים, אנשי עסקים, יזמים, מטפלים, אדריכלים, מסז'יסטים, מחנכים – יש לכם יש השקפות מקצועיות, ידע שנצבר בשנות הניסיון, זיכרונות, סיפורים ואנקדוטות. במהלך שנות העבודה גיבשתם דרך משלכם ששוב ושוב אתם מסבירים אותה ללקוחות ולפציינטים בפגישה הראשונה ובהמשך. לפעמים נדמה ששיננתם את המשפטים ואתם חוזרים על עצמכם. לפעמים זה מעייף.

מה מאפיינים של ספר שנכתב בידי סופר צללים ?

ספר שנכתב בידי סופר/ת צללים הוא ממש כמו ספר שכתבתם בעצמכם.  העמדות, הדעות וההמלצות שלכם מוסברות בו בבהירות, באופן סדור ובנימתכם האישית. הייתם מוסיפים כמה אנקדוטות שמדגימות את הדרך המקצועית שלכם ואת ההצלחות כמובן? אם כי מן הביקורת אפשר רק ללמוד…

מה יתרונות הספר שנכתב על ידי סופר צללים?

אתם יכולים להמשיך להיות שקועים בעבודתכם ולא צריכים לרשום בכל פעם מחדש בלוח המשימות שלכם "הספר", "הספר", "הספר" ולראות שוב שאתם לא מגיעים לזה בערב, כאשר הושלמו כל משמיות היום.

אתם לא תסבלו יותר מייסורי המצפון שאתם לא מוצאים לזה זמן, שאתם לא מצליחים לארגן את סדר העדיפויות שלכם כך שתהיו מרוצים מעצמכם.

אתם תקבלו את טיוטת הספר ותצטרכו רק לעבור עליה ולהעיר הערות. הספר יהיה מעניין לקריאה, רב הבעה, קריא ונגיש, יחד עם זה לא שבלוני. שפתו תהיה קרובה מאוד לשפתם האישית ותשקף את אישיותכם.

ספר שנכתב בידי סופר/ת צללים יקל על תהליך העבודה שלכם, על הקשר עם הלקוחות והפציינטים הקיימים ועם הלקוחות הפוטנציאלים. ספר אישי הוא מוצר ייחודי שלכם שמגיש לכל דורש את מהותכם, את ייחודכם, את התמצית האישית שלכם.

מהו תהליך הכתיבה?

כל זאת ניתן לעשות בעזרת מירי ליטווק – סופרת צללית שתשמע את סיפוריכם במספר פגישות, תקליט ותעבד את החומר באופן נהיר ובסגנונכם. היא תלמד את הנושא שבו אתם עוסקים במידה שכתיבת הספר דורשת זאת, תקרא את חומרי ההרצאות שנתתם בעבר, תבנה ותערוך את הטקסט, תוסיף לו תמונות, אילוסטרציות, תרשימים וגרפים במידת הצורך ותוציא את הספר לאור.

לפגישת יעוץ ללא תשלום צרו קשר

להתרשמות מסגנונות הכתיבה לאתר הרשמי של הסופרת מירי ליטווק

 

להשאיר תגובה

2 + 18 =