ספר זיכרון דיגיטלי יכול להיות שלב ביניים להוצאה לאור של ספר בדפוס

ספר זיכרון דיגיטלי – שלב ביניים

ספר זיכרון דיגיטלי כפתרון חלקי

לאגד את הביוגרפיה של בן משפחה מבוגר בספר זיכרון דיגיטלי הוא פתרון חלקי בלבד. ספר זיכרון דיגיטלי יכול להוות שלב בדרך לספר זיכרון מעוצב בדפוס.

בכל מקרה השלב הראשון של התהליך הוא איסוף החומר לספר זיכרון: פגישות ראיון, עריכת הטקסט, איסוף עדויות בעל פה ובכתב, בחירת תמונות. כאשר כל זה מוכן הבחירה בספר זיכרון דיגיטלי יכולה לנבוע משתי סיבות. אם אתם לגמרי בטוחים שקהל היעד שלכם, כלומר, בני המשפחה הצעירים, לא נוהגים כלל לקחת לידיהם ספר המודפס על נייר. במקרה כזה ספר זיכרון דיגיטלי חייב להיות מותאם באופן יסודי ומדוקדק למגוון המוצרים בהם ישתמשו בני הדור הצעיר לקריאה בו.

ספר זיכרון דיגיטלי – עד שיהיה כסף להוציא לאור ספר אמיתי

המקרה השני הוא הוצאת לאור של ספר זיכרון דיגיטלי מתוך אילוצי תקציב. אתם יכולים לערוך ספר זיכרון דיגיטלי מתוך החלטה שהשלב הבא, של הוצאה לאור של ספר הזיכרון בדפוס, בתור ספר על גבי נייר, יתבצע בעתיד, כאשר תסתיים התארגנות המשפחה להוצאה הכספית של הוצאת הספר לאור.

ספר זיכרון בדפוס – הוא לא רק מילים

ספר זיכרון בדפוס הוא חפץ. ניתן לקחת אותו ביד, למשש אותו וגעת בו. ניתן להניח אותו על מדף ארון הספרים או על השולחן, ולהביט בעטיפה היפה והמרגשת שהשקעתם בעיצובה מחשבה ומאמץ. הוא ישנו. הוא לא ילך לאיבוד בין המסמכים השונים במחשב. קשה יותר לעבור על פניו בדפדוף מהיר. ספר זיכרון בדפוס הוא לא רק מילים, הוא חומר מוחשי, קיים.

להסבר ויעוץ ללא תשלום לגבי הוצאה לאור של ספר זיכרון צור קשר 

להתרשמות: דוגאות של ספר זיכרון

להשאיר תגובה

1 × two =