ספר תדמית מספר על הייחוד של איש המקצוע ביחס למתחרים

ספר תדמית – מקצועי וגם אישי

מה זה ספר תדמית?

ספר תדמית מספר עליך ועל הפעילות העסקית שלך. הוא מציג לקורא את הייחוד ואת ההישגים בדרך המקצועית, מסביר את דרך העבודה, את השיטה, את השקפת העולם ומנגיש את איש המקצוע ללקוחות הפוטנציאלים מבחינה אישית ומקצועית.

למי מתאים ספר תדמית?

מומלץ לכל בעל מקצוע ולכל אישיות עסקית: עורך דין, מטפל, מחנך, רופא, איש ציבור – יכול לספר על דרך העבודה המיוחדת שלו, על הטעויות הנפוצות מהן ניתן ללמוד, על המקרים המעניינים וסיפורי ההצלחה.

מה מכיל ספר תדמית ומה מאפיין אותו?

יכלול את השקפת העולם שלך, את ההיסטוריה וההתפתחות המקצועיות, את נקודות המפנה ואת ההמלצות ודרכי הפעולה לקהל לקוחותיך הקיימים והפוטנציאליים. ספר תדמית איננו ספרות מקצועית או חומר יבש. הוא נכתב בנימה אישית ומדגיש את הייחוד שלך ביחד לאנשים אחרים בתחומך.

מה היתרונות של ספר?

ספר הוא חפץ. במקום שוב ושוב לתמצת בעל פה לפני לקוח ולהזהיר אותו מן הטעויות הנפוצות או הדעות הקדומות, אפשר לדפדף בספר. כבר במבט ראשון על פי ראשי הפרקים הקורא יוכל למצוא את דרכו במה שאתה עושה, מה הוא צריך, לאיזה אפיק לפנות.

ספר תדמית מוצע למכירה ללקוחות פוטנציאליים, ללקוחות קיימים והן לקהל הרחב. הוא יכול לשמש הטבה שניתנת ללקוח בהזדמנות מתאימה, הטבה מועילה ומקדמת את שירותך.

מהו תהליך הכתיבה?

כתיבת ספר תדמית נעשית על פי ראיונות ושיחות, בתוספת חומרים כתובים כמו פרסומי העבר או טיוטות כתובות. ניתן לעצב ספר תדמית על פי הקו הוויזואלי המלווה את העסק, להוסיף לו תמונות או כל חומר גראפי הממחיש את עבודתכם.

 

לפגישת ייעוץ חינם צרו קשר

 

 

להשאיר תגובה

16 + 15 =