כתיבה בימי קורונה - כי פתאום יש פנאי

ספר אישי – כתיבה בימי קורונה

אתם מפחדים על ההורים והם חוששים לצאת מהבית. הבילויים הוגבלו וכך גם חיי החברה. שגרת חיי המבוגרים שנבנתה במאמץ ובהתמדה מתדלדלת פתאום. הם די מבודדים בעצם. כתיבה בימי קורונה זה רעיון טוב! כי נוצר חלל. יש פנאי.

זה הזמן לממש את התכנית שלא היה עבורה פנאי בחיים שלפני קורונה. ספר אישי – אוטוביוגרפיה – סיפור חיים. כי יש להם מה לספר. וחבל שזה ילך לאיבוד ואנשים לא ידעו. אבל איך לבצע את זה בימים אלה הלכה למעשה? קודם כל אפשר לעשות פגישות ראיון און-ליין. בזום, בסקייפ ואפילו בטלפון, אם יש קשיים טכניים.

אחרי שמגבשים את החומר אפשר להעביר טקסים לקריאה באופן דיגיטלי. וגם את העיצובים אפשר לראות על המסך. בלי פגישות. ואם רוצים דווקא פגישות, ניתן לקיים אותן בבית. עם מסכות, עם כפפות, עם ג'יל חיטוי. עם מרחק שני מטר. הכל על פי תו התקן הסגול. זה אפשרי!

התהליך של כינוס הסיפורים לתוך ספר אישי ישפר את מצב הרוח של בעל הסיפור. עיסוק שיש בו מחשבה, תוכן של ממש. השתתפות בני המשפחה תמקם את בעל הסיפור במרכז. הוא יקבל תחושת ערך. זאת פעילות שאינה כרוכה במגע עם אנשים רבים אך למרות זאת מעלה עולם שלם. ולבסוף גם יהיה מוצר, ספר שיישאר לדור הצעיר. ספר שאפשר לעלעל בו.

זאת הזדמנות מצוינת שקורונה נותנת. לעשות את זה דווקא עכשיו. סיפור חיים. ספר אישי. נצלו את החלל שנוצר.   

לפגישת היכרות ותיאום ציפיות צרו קשר