בלוג

מירי ליטווק

מלבד ספרי פרוזה ותרגומי שירה הזדמן לי ללוות אנשים שונים במסע אישי של כתיבת סיפור חיים. אני מתמסרת לתהליך ונכנסת לנבכי הנפש של המספר בדרכו של סופר שחייב להכיר והלבין כל דמות, וכל פרט בסיפורו.  לב הדובר נפתח לפנַי ודרך הדלת הזאת הסיפור זורם אל קוראיו. עשיר, אמין, מדויק ומלא עוצמה.

מירי ליטווק

מלבד ספרי פרוזה ותרגומי שירה הזדמן לי ללוות אנשים שונים במסע אישי של כתיבת סיפור חיים. אני
מתמסרת לתהליך ונכנסת לנבכי הנפש של המספר בדרכו של סופר שחייב להכיר והלבין כל דמות, וכל
פרט בסיפורו.  לב הדובר נפתח לפנַי ודרך הדלת הזאת הסיפור זורם אל קוראיו. עשיר, אמין, מדויק
ומלא עוצמה.

צור קשר

מה משפיע על המחיר של הוצאת ספר זיכרונות?

מה משפיע על המחיר של הוצאת ספר זיכרונות?

מחיר של הוצאת ספר זיכרונות תלוי בכמה גורמים:

הוצאת ספר זיכרונות – מראה החלום?

כדאי לחשוב איך אתם מדמיינים את הספר שלכם: איך  הוא יראה? גם מראה של ספר ביוגרפיה, העטיפה, העיצוב, התמונות, הנייר מספרים את סיפורכם. האם זהו זיכרון של אדם צנוע וענו שאינו אוהב לבלוט ולהתפאר? האם זהו סיפורו של איש רם מעלה שזכה לכבוד רב בקהילה כולה? מה העיקר כאן?? משפחה, סיפורי אהבה, חום, אינטימיות? או ההישגים, משנה סדורה, העושר והמעמד? על כך יש לתת את הדעת לפני שניגשים להוצאה של ספר זיכרונות בדפוס.

הוצאת ספר זיכרונות – חוברת או אלבום?

יהיה זה ספר שעיקרו טקסט? צנוע, על נייר פשוט בכריכה מכובדת, אך לא נוצצת? ספר כזה יזמין אליו את המתעניינים בטקסט הביוגרפיה דווקא ויתן תחושה שיש למה לצפות מבחינת התוכן שבו.

ואולי חשבתם על אלבום? משהו בגודל של ספרי אמנות בכריכה קשה, תפורה ומקובעת? הספר שלכם יהיה גדול ועבה, על נייר צפוף ומבריק. הוא יכלול הרבה תמונות והרבה תמונות צבע. מראה הספר נותן מסר לקורא, מגדיצר את הציפיות. וכשמדובר על הוצאה לאור של ספר זיכרונות המחיר עשוי להשתנות בהתאם לכך.

כמה תמונות לכלול בהוצאת ספר זיכרונות ?

על כמה תמונות חשבתם? עשר? עשרים? או מאה עשרים? ואולי זאת ההזדמנות לקחת את התמונות הישנות שדהו והצהיבו, ולשפץ אותן לפני שיתבלו לגמרי, לתת להן מראה חדש ורענן. הן יתנו גוון נוסף לסיפור החיים שלכם.

כמה עותקים?

כמה עותקים של ספר זיכרונות להדפיס?

אתם רוצים לתת  את הספר לבני המשפחה הקרובה והמצומצמת? או לערוך אירוע חגיגי, מסיבה גדולה ולרגל כך לתת אותו במתנה לכל אחד ואחד מהאורחים? חשבתם לתרום את הספר למוסדות בהם הוריכם היו פעילים? לשלוח לבני המשפחה והחברים בחוץ לארץ?

כל אלה יקבעו את מספר העותקים להדפסה וישפיע על גובה ההוצאה הכללית כשמודבר בהוצאה לאור של ספר זיכרונות.

להסבר נוסף ולפגישה חינם  צור קשר

למידע על הסופרת מירי ליטווק 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות