"יש הצטלבויות דרכים שונות ומפתיעות, וכך ההיכרות שלי עם מירי ליטווק שהייתה נעימה ומרגשת. בעזרתה הצלחתי לעלות על הכתב את תולדות חיי, סבוכים ומורכבים ולאגדם בספר למען המשפחה שלי.

מירי הייתה לי לעזר רב. בפגישות הראיון שערכנו גיליתי שזאת אישה נבונה ואינטליגנטית מאוד, ספוגה ידע מקצועי והשכלה כללית.

למרות הפרשי הגילים בינינו מירי התייחסה אלי בסבלנות ובקשב רב. היא ידעה להבין את רגשותי ואת כוונותי באופן מעמיק. ברכות רבה היא שאלה אותי את השאלות הנכונות וכך הצלחתי להגיע למטרה. על כן אני מודה לה מאוד.

                                                   שושנה חודיק, תל אביב

"לאחרונה כתבה מירי ליטווק ספר משפחתי על הסבא שלנו יעקב מרדכי פרלמן. הספר כתוב בצורה ברורה, שוטפת, מרתקת ומהנה לקריאה, ועל כך משפחתי ואני מודים לה".

                                                   דני פרלמן, רמת גן

"לא תמיד העבודה על ספר הזיכרונות הייתה קלה כי לא תמיד אתה רוצה להיזכר במה שהיה. אבל השיחות עם מירי החזירו אותי להורי, לילדות, לנעורים. בנוכחותה יכולתי לספר עוד ועוד, ונהניתי לא רק ממה שיצא בסוף, מהספר עצמו, אך גם מהקשר אתה, מההקשבה, מהעדינות והרגישות שלה.

מה שהיה הכי נחמד בכל הסיפור שכל המשפחה הייתה סביבי. פתאום לכולם היה זמן בשבילי. זה היה נעים. כאילו נפגשנו מחדש".

                                                            דינה לישפיץ, רמת השרון

"הרעיון היה של הילדים. אני לא כל כך רציתי, אבל בסופו של דבר נכנסתי לסיפור הזה ומירי עזרה לי מאוד. גם אחר כך, אחרי הראיונות. ידעתי שהיא מבינה אותי ותדע לכתוב את הדברים כך שאנשים יבינו. אני בעצמי לא הייתי מסוגלת לזה כמובן".

                                                           שושנה הורוביץ, רמת גן

"לקח הרבה זמן עד שהספר קרם עור וגידים כמו שאומרים. הילדים קראו. עשינו עריכה ועוד עריכה. לבסוף אחרי הכל יצא לנו ספר נהדר. עשינו גם ערב, אירוע חגיגי לכבוד העלאת סיפור החיים לדפוס והזמנו את המשפחה והחברים, את האנשים שהכירו את הורינו. זה היה ממש מצעד הוקרה. שמחתי והתרגשתי מאוד. הרגשתי שעשיתי את החובה הנעימה הזאת".

                                                            רעיה יקיר, לוד

"לאחר תקופה די ארוכה אחי שלמה, אני ובני אלי, כולנו  סיימנו קריאת הספר על הורינו . לקח לנו זמן לא רק לקרוא, אלה גם להפנים את הספר, שוב לצלול לתוך העבר ולחבר קצוות חיים. כול הכבוד לך, מירי!!!!! הצלחת ברגישותך ובכישרונך הספרותי ליצור ספר קל  לקריאה, קל להבנה ומעניין. נראה לנו  שהספר כאילו "יצאה מתוך חיי המשפחה". על זה אנו מודים לך מכול הלב"

                                                   סופי קפלן (פלזנשטיין) חיפה

 לפגישה ראשונה חינם צרו קשר

להתרשמות מסגנונות כתיבה לבלוג מירי ליטווק – סופרת זיכרונות באתר סלונה