בלוג

מירי ליטווק

מלבד ספרי פרוזה ותרגומי שירה הזדמן לי ללוות אנשים שונים במסע אישי של כתיבת סיפור חיים. אני מתמסרת לתהליך ונכנסת לנבכי הנפש של המספר בדרכו של סופר שחייב להכיר והלבין כל דמות, וכל פרט בסיפורו.  לב הדובר נפתח לפנַי ודרך הדלת הזאת הסיפור זורם אל קוראיו. עשיר, אמין, מדויק ומלא עוצמה.

מירי ליטווק

מלבד ספרי פרוזה ותרגומי שירה הזדמן לי ללוות אנשים שונים במסע אישי של כתיבת סיפור חיים. אני
מתמסרת לתהליך ונכנסת לנבכי הנפש של המספר בדרכו של סופר שחייב להכיר והלבין כל דמות, וכל
פרט בסיפורו.  לב הדובר נפתח לפנַי ודרך הדלת הזאת הסיפור זורם אל קוראיו. עשיר, אמין, מדויק
ומלא עוצמה.

צור קשר

ספר מתנה להורים מבוגרים – פעילות לכל המשפחה

גם זיכרון שישאר לעתיד. גם הזדמנות לבטא אהבה והערכה וגם כל המשפחה עושה משהו ביחד.

ספר מתנה להורים מבוגרים – פעילות לכל המשפחה

ספר מתנה להורים מבוגרים. ספר על חיים של אחד ההורים או של שניהם זאת מתנה מיוחדת. מתנה בעלת תוכן. זאת גם מזכרת, הנצחה. זאת גם דרך להביע הערכה. אך לא רק. זאת גם הזדמנות לכל המשפחה לעשות משהו ביחד. ודבר לא מקרב כל כך כמו המעשים המשותפים.

כל דור ודור

למבוגרים – חוכמת החיים והסיפורים. אך בידי הצעירים הנגישות לטכנולוגיה וההתמצאות בשוק. ומי מבין באמצעי הפרסום? הצעירים ניידים יותר. קל להם יותר לברר דברים שדורשים היכרות עם שפת צרכנות מודרנית.

החלטות חשובות בדרך – מתנה להורים מבוגרים

כדי להוציא ספר כזה צריך להחליט הרבה החלטות. מה יכנס לתוך הספר? איך הוא יראה? איך הוא יהיה מעוצב? איזה תמונות להכניס וכמה? בידי מי להפקיד את המלאכה? מתי להתחיל בתהליך? מהו הרגע המתאים? מי ידבר עם ההורים ויציג בפניהם את הרעיון? ואם הם יביעו ספקות? היכן יתקיימו הפגישות ומי ישתתף בהן?

מתנה להורים מבוגרים – מה שהספר יכול לעשות…

באופן טבעי במשך התהליך של הוצאה לאור של ספר אישי, ספר על החיים חל שיתוף הפעולה בין הדורות. יש צורך לברר, להסיע, לבחור ולבדוק. כל אלה מניעים את המשפחה להיפגש למען המטרה. הפגישות מתקרבות. הקשרים קצת מתהדקים. מתייעצים, חושבים ביחד. ולבסוף יש ספר.  אחרי כל העבודה הזאת. ספר מתנה להורים מבוגרים. ספר על החיים. ניתן לתת אותו במתנה לא רק להורים.

ספר כזה נשאר כזיכרון לדורות. בני המשפחה הצעירים יכלו לקחת אותו מהמדף ולעלעל בו כשירצו. כשהדבר יעשה עבורם בעל חשיבות. זה רק שאלה של זמן.

לפגישת היכרות והדרכה צרו קשר

לסרטונים של הסופרת מירי ליטווק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות