סופרת זכרונות

מירי ליטווק

מלבד ספרי פרוזה ותרגומי שירה הזדמן לי ללוות אנשים שונים במסע אישי של כתיבת סיפור חיים. אני מתמסרת לתהליך ונכנסת לנבכי הנפש של המספר בדרכו של סופר שחייב להכיר והלבין כל דמות, וכל פרט בסיפורו.  לב הדובר נפתח לפנַי ודרך הדלת הזאת הסיפור זורם אל קוראיו. עשיר, אמין, מדויק ומלא עוצמה.

מירי ליטווק

מלבד ספרי פרוזה ותרגומי שירה הזדמן לי ללוות אנשים שונים במסע אישי של כתיבת סיפור חיים. אני
מתמסרת לתהליך ונכנסת לנבכי הנפש של המספר בדרכו של סופר שחייב להכיר והלבין כל דמות, וכל
פרט בסיפורו.  לב הדובר נפתח לפנַי ודרך הדלת הזאת הסיפור זורם אל קוראיו. עשיר, אמין, מדויק
ומלא עוצמה.

צור קשר

סיפור חיים – מתנה מושלמת

סיפור חיים – מתנה מושלמת

מתנה מקורית ובעלת ערך

איזה מתנה לתת לסבא ולסבתא? מה היא מתנה מושלמת לסבא וסבתא?משהו מיוחד. לא שגרתי. לא עוד בגד, עוד ארוחה במסעדה עוד חפץ נוי. משהו שלא רק משתמשים בו אלא גם עושים ביחד?

סיפור חיים במתנה – פעילות משותפת עם מעורבות

קשה לקחת את סבתא לסדנת טיפוח או לפעילות גופנית. גם טיול יהיה אולי קצת מסובך. הנה לכם דוגמה של פעילות משפחתית שמותאמת לכל בני המשפחה, לכל הגילאים וגם גמישה במקום התרחשות, בזמן ובהיקף. את כל אלה אתם יכולים לקבוע בעצמכם. לפי ראות עיניכם ולפי הטעם של סבא וסבתא. ותוצאה: ספר סיפור חיים, ספר ביוגרפיה, ספר הסיפורים של סבא וסבתא שהם מספרים בעצמם בתוספת זיכרונות של בני המשפחה האחרים.

הכל בשליטה ונתון לבחירה

אם החלטתם על מתנה כזאת, תהיה לכם פעילות אינטראקטיבית מושלמת. פגישות איסוף החומר יכולות להתקיים בבית של סבא וסבתא, בבית שלכם, בחוץ, בשני בתים (קורה גם שהסבא והסבתא לא חיים באותו בית…) לא חייבים להגביל את הפעילות בזמן: אפשר לראיין את הדוברים פעם בשבוע, אך אפשר גם יום אחרי יום – כפי שתבחרו או כפי שסבתא יכולה.

גם אתם יכולים להוסיף יצירה

אחרי שגמרתם להכין את התוכן, תתאספו כולכם, תעיינו באלבומים הישנים, בתעודות, בגלויות שנשלחו מאי שם עם החותמת האקזוטית, ואולי גם תרצו לצלם את שמלת הכלה של הסבתא אם היא שמורה בארון הישן? את פלומת השער של הילד הראשון של בני הזוג הקשיש? את הכומתה של סבא מהצבא?

מתנה מושלמת שנותנים ליום המשפחה.

אילוסטרציה: יוסי מרק

לפגישה ראשונה חינם צור קשר

לספרי תרגום שירה של מירי ליטווק היכנסו לתרגום שירה – ספרים

לערוץ היוטיוב של מירי ליטווק

נגישות