סיפור חיים - מתנה מושלמת לסבא ולסבא

סיפור חיים – מתנה מושלמת

מתנה מקורית ובעלת ערך

איזה מתנה לתת לסבא ולסבתא? מה היא מתנה מושלמת לסבא וסבתא?משהו מיוחד. לא שגרתי. לא עוד בגד, עוד ארוחה במסעדה עוד חפץ נוי. משהו שלא רק משתמשים בו אלא גם עושים ביחד?

פעילות משותפת עם מעורבות

קשה לקחת את סבתא לסדנת טיפוח או לפעילות גופנית. גם טיול יהיה אולי קצת מסובך. הנה לכם דוגמה של פעילות משפחתית שמותאמת לכל בני המשפחה, לכל הגילאים וגם גמישה במקום התרחשות, בזמן ובהיקף. את כל אלה אתם יכולים לקבוע בעצמכם. לפי ראות עיניכם ולפי הטעם של סבא וסבתא. ותוצאה: ספר סיפור חיים, ספר ביוגרפיה, ספר הסיפורים של סבא וסבתא שהם מספרים בעצמם בתוספת זיכרונות של בני המשפחה האחרים.

הכל בשליטה ונתון לבחירה

מתנה כזאת היא פעילות אינטראקטיבית מושלמת. פגישות איסוף החומר יכולות להתקיים בבית של סבא וסבתא, בבית שלכם, בחוץ, בשני בתים (קורה גם שהסבא והסבתא לא חיים באותו בית…) לא חייבים להגביל את הפעילות בזמן: אפשר לראיין את הדוברים פעם בשבוע, אך אפשר גם יום אחרי יום – כפי שתבחרו או כפי שסבתא יכולה.

גם אתם יכולים להוסיף יצירה

אחרי שהתוכן ישנו תתאספו כולכם, תעיינו באלבומים הישנים, בתעודות, בגלויות שנשלחו מאי שם עם החותמת האקזוטית, ואולי גם תרצו לצלם את שמלת הכלה של הסבתא אם היא שמורה בארון הישן? את פלומת השער של הילד הראשון של בני הזוג הקשיש? את הכומתה של סבא מהצבא?

מתנה מושלמת ליום המשפחה.

לפגישת הסבר ותכנון בחינם צור קשר