בלוג

מירי ליטווק

מלבד ספרי פרוזה ותרגומי שירה הזדמן לי ללוות אנשים שונים במסע אישי של כתיבת סיפור חיים. אני מתמסרת לתהליך ונכנסת לנבכי הנפש של המספר בדרכו של סופר שחייב להכיר והלבין כל דמות, וכל פרט בסיפורו.  לב הדובר נפתח לפנַי ודרך הדלת הזאת הסיפור זורם אל קוראיו. עשיר, אמין, מדויק ומלא עוצמה.

מירי ליטווק

מלבד ספרי פרוזה ותרגומי שירה הזדמן לי ללוות אנשים שונים במסע אישי של כתיבת סיפור חיים. אני
מתמסרת לתהליך ונכנסת לנבכי הנפש של המספר בדרכו של סופר שחייב להכיר והלבין כל דמות, וכל
פרט בסיפורו.  לב הדובר נפתח לפנַי ודרך הדלת הזאת הסיפור זורם אל קוראיו. עשיר, אמין, מדויק
ומלא עוצמה.

צור קשר

ספר אישי כתהליך מרפא

ספר אישי כתהליך מרפא

ספר אישי כתהליך מרפא – להשאיר לדורות הבאים

אנשים רוצים לעשות ספר על עצמם מסיבות שונות, ספר אישי. יש שחושבים על הילדים והנכדים. "החיים שלהם שונים כל כך… קשה להם לתאר את החיים של פעם כפי שהיו פעם. וקשה להסביר להם.

עכשיו, כשרוב החיים שלי נמצאים מאחורי, הייתי רוצה שידעו… אולי הם לא מתעניינים עכשיו. הם עסוקים. אבל אם יגלו עניין בעתיד, יהיה להם מניין לקחת את האינפורמציה. הרי אני כבר לא אהיה כאן כדי לספר …".

 

ספר – חלק מחשבון נפש

יש הרוצים להציג את ההישגים ולזכות בכבוד ובהוקרה.

אבל יש גם שרוצים לערוך סיכום של החיים. לחשוב, לבחון ולהעניק משמעות נוספת לאירועים. בגיל מסוים הדבר הוא טבעי. לספר כדי לספר. ולאו דווקא כדי לזכות בתגובה.

לספר. פשוט צורך.

 

כתיבת ספר אישי – התבוננות פנימה

תהליך ההתבוננות פנימה הוא תהליך מרפא. וכתיבת ספר אישי מהווה חלק מהתהליך. האדם מבטא את אירועי החיים במילים. הוא חווה אותם מחדש. אך מנקודת מבט של אדם אחר, בעל ניסיון.

גם אם מדובר באירועים קשים ובייחוד אם מדובר בכאלה, החוויה המחודשת מעניקה תחושת פורקן. האירועים והחוויות כמו עוזבים את האדם. והוא חש שחרור והזדככות.

 

עזרה מקצועית – בלי כאב ראש מיותר

נעזרים בסופרת מקצועית לכתיבת ספר? עוד יותר טוב! בתהליך כזה האדם משוחרר מכל ההיבטים הטכניים. הן של הכתיבה והן של ההוצאה לאור. האדם משוחרר מייסורי הניסוח וארגון החומר. כך הוא יכול להתרכז ללא הפרעה בלספר את הסיפור. יש לו נמען. יש  לו אוזן קשבת.  והוא יכול להתמסר כל כולו לחוויה. ספר אישי כתהליך מרפא.

לקביעת פגישה לבירור צרכים חינם צרו קשר

לסרטונים של מירי ליטווק

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות