ספר אישי - זיכרון לדורות

ספר מתנה – זיכרון לדורות

מתנה מיוחדת

רוצים לתת לאבא שלכם מתנה מיוחדת? לא משהו רגיל שכולם עושים. לא משהו שכבר עשיתם אלף פעמים? לא עוד ארוחה במסעדה. לא עוד חפץ נוי. לא עוד בגד. ספר. ספר אישי. ספר שלו, עליו. על החיים שלו.

אבל איך לדעת שזה מתאים לו? שהוא ירצה בכך?

מתנה מתאימה לגיל

"יש לי הכל, אני לא צריך שום דבר", אומר אבא. אבל בגיל שלו יש צורך לסכם. אנחנו מרגישים בזה. אנחנו שומעים. בהווה שלו לא קורה הרבה. הוא לא מדבר על מה שקורה עכשיו. הוא מדבר על העבר. הוא חוזר שוב ושוב על דברים שקרו מזמן. זה הסימן. זה אומר שהוא מעריך מחדש את מהלך חייו. הוא מגלגל את העבר בראש. בוחן אותו מחדש. ספר על החיים שלו רק יכול לעזור. הוא צריך את זה: להעלות זיכרונות. לסכם. להסביר לעצמו שוב.

ספר אישי כסיכום

ספר כרוך בכריכה יפה ומעוצב ישמח אותו. הוא יעניק לו תחושת ערך. הוא יזכיר לו  שאתם חושבים עליו. לא, הוא לא חי את חייו סתם כך. והסיפור שלו ישאר לאחרים, לאלה שיבואו אחריה. הרי להם קשה מאוד לדמיין את החיים של פעם.

בשביל הצעירים

הספר ישאר. עכשיו לצעירים אין זמן. הם לומדים, הם בונים את החיים המקצועיים שלהם. הם רוצים לבלות. הם עסוקים בהקמת משפחה. אבל זה יחלוף ויגיע הזמן למחשבה. הם ירצו לדעת. הם יצטערו כשלא יהיה להם ממי ללמוד. הם ירצו לשאול שאלות. וכאן הספר יבוא לעזרתם.

גם מתנה מיוחדת וגם לשמר את הזיכרון לדורות.

לפגישה ללא התחייבות צרו קשר