ספר מתנה להורים מבוגרים - כל אחד יכול לתרום

ספר מתנה להורים מבוגרים – פעילות לכל המשפחה

ספר מתנה להורים מבוגרים. ספר על חיים של אחד ההורים או של שניהם זאת מתנה מיוחדת. מתנה בעלת תוכן. זאת גם מזכרת, הנצחה. זאת גם דרך להביע הערכה. אך לא רק. זאת גם הזדמנות לכל המשפחה לעשות משהו ביחד. ודבר לא מקרב כל כך כמו המעשים המשותפים.

כל דור ודור

למבוגרים – חוכמת החיים והסיפורים. אך בידי הצעירים הנגישות לטכנולוגיה וההתמצאות בשוק. ומי מבין באמצעי הפרסום? הצעירים ניידים יותר. קל להם יותר לברר דברים שדורשים היכרות עם שפת צרכנות מודרנית.

החלטות חשובות בדרך

כדי להוציא ספר מתנה להורים מבוגרים צריך להחליט הרבה החלטות. מה יכנס לתוך הספר? איך הוא יראה? איך הוא יהיה מעוצב? איזה תמונות להכניס וכמה?    בידי מי להפקיד את המלאכה? מתי להתחיל בתהליך? מהו הרגע המתאים? מי ידבר עם ההורים ויציג בפניהם את הרעיון? ואם הם יביעו ספקות? היכן יתקיימו הפגישות ומי ישתתף בהן?

מה שהספר יכול לעשות…

באופן טבעי במשך התהליך של הוצאה לאור של ספר אישי, ספר על החיים, ספר מתנה להורים מבוגרים חל שיתוף הפעולה בין הדורות. יש צורך לברר, להסיע, לבחור ולבדוק. כל אלה מניעים את המשפחה להיפגש למען המטרה. הפגישות מתקרבות. הקשרים קצת מתהדקים. מתייעצים, חושבים ביחד. ולבסוף יש ספר.  אחרי כל העבודה הזאת. ספר מתנה להורים מבוגרים. ספר על החיים. ניתן לתת אותו במתנה לא רק להורים.

ספר כזה נשאר כזיכרון לדורות. בני המשפחה הצעירים יכלו לקחת אותו מהמדף ולעלעל בו כשירצו. כשהדבר יעשה עבורם בעל חשיבות. זה רק שאלה של זמן.

לפגישת היכרות והדרכה צרו קשר

להשאיר תגובה

3 + one =