בלוג

מירי ליטווק

מלבד ספרי פרוזה ותרגומי שירה הזדמן לי ללוות אנשים שונים במסע אישי של כתיבת סיפור חיים. אני מתמסרת לתהליך ונכנסת לנבכי הנפש של המספר בדרכו של סופר שחייב להכיר והלבין כל דמות, וכל פרט בסיפורו.  לב הדובר נפתח לפנַי ודרך הדלת הזאת הסיפור זורם אל קוראיו. עשיר, אמין, מדויק ומלא עוצמה.

מירי ליטווק

מלבד ספרי פרוזה ותרגומי שירה הזדמן לי ללוות אנשים שונים במסע אישי של כתיבת סיפור חיים. אני
מתמסרת לתהליך ונכנסת לנבכי הנפש של המספר בדרכו של סופר שחייב להכיר והלבין כל דמות, וכל
פרט בסיפורו.  לב הדובר נפתח לפנַי ודרך הדלת הזאת הסיפור זורם אל קוראיו. עשיר, אמין, מדויק
ומלא עוצמה.

צור קשר

ספר מתנה – זיכרון לדורות

ספר מתנה – זיכרון לדורות

ספר מתנה – מתנה מיוחדת

רוצים לתת לאבא שלכם מתנה מיוחדת? שימו לב, זה לא משהו רגיל שכולם עושים. לא דבר שכבר עשיתם אלף פעמים? עוד ארוחה במסעדה? חפץ נוי? בגד? הפעם זהו ספר. ספר אישי. כלומר ספר שלו, עליו. על החיים שלו.

אבל איך לדעת שזה מתאים לו? שהוא ירצה בכך?

ספר זיכרונות – מתנה מתאימה לגיל

"יש לי הכל, אני לא צריך שום דבר", אומר אבא. אבל בגיל שלו יש צורך לסכם. וגם אנחנו מרגישים בזה. למרות הכל אנחנו שומעים. בהווה שלו לא קורה הרבה. הוא לא מדבר על מה שקורה עכשיו. אבל הוא מדבר על העבר. הוא חוזר שוב ושוב על דברים שקרו מזמן. זה הסימן. זה אומר שהוא מעריך מחדש את מהלך חייו. הוא מגלגל את העבר בראש. בוחן אותו מחדש. ספר על החיים שלו רק יכול לעזור. הוא צריך את זה: להעלות זיכרונות. לסכם. להסביר לעצמו שוב.

ספר אישי כסיכום

כריכה יפה, ספר מעוצב ישמח אותו. ספר מתנה על מהלך חיים – זאת מתנה מיוחדת. הוא יעניק לו תחושת ערך. הוא יזכיר לו  שאתם חושבים עליו. לא, הוא לא חי את חייו סתם כך. והסיפור שלו ישאר לאחרים, לאלה שיבואו אחריה. הרי להם קשה מאוד לדמיין את החיים של פעם.

בשביל הצעירים

הספר ישאר. עכשיו לצעירים אין זמן. הם לומדים, הם בונים את החיים המקצועיים שלהם. הם רוצים לבלות. הם עסוקים בהקמת משפחה. אבל זה יחלוף ויגיע הזמן למחשבה. הם ירצו לדעת. הם יצטערו כשלא יהיה להם ממי ללמוד. הם ירצו לשאול שאלות. וכאן הספר יבוא לעזרתם.

גם מתנה מיוחדת וגם לשמר את הזיכרון לדורות.

לפגישה ללא תשלום צרו קשר

להתרשמות מסגנונות הכתיבה היכנסו לעמוד ספרי מקור

לערוץ היוטיוב של מירי ליטווק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות