בלוג

מירי ליטווק

מלבד ספרי פרוזה ותרגומי שירה הזדמן לי ללוות אנשים שונים במסע אישי של כתיבת סיפור חיים. אני מתמסרת לתהליך ונכנסת לנבכי הנפש של המספר בדרכו של סופר שחייב להכיר והלבין כל דמות, וכל פרט בסיפורו.  לב הדובר נפתח לפנַי ודרך הדלת הזאת הסיפור זורם אל קוראיו. עשיר, אמין, מדויק ומלא עוצמה.

מירי ליטווק

מלבד ספרי פרוזה ותרגומי שירה הזדמן לי ללוות אנשים שונים במסע אישי של כתיבת סיפור חיים. אני
מתמסרת לתהליך ונכנסת לנבכי הנפש של המספר בדרכו של סופר שחייב להכיר והלבין כל דמות, וכל
פרט בסיפורו.  לב הדובר נפתח לפנַי ודרך הדלת הזאת הסיפור זורם אל קוראיו. עשיר, אמין, מדויק
ומלא עוצמה.

צור קשר

ספר תדמית – מקצועי וגם אישי

ספר תדמית – מקצועי וגם אישי

מה זה ספר תדמית?

ספר תדמית מספר עליך ועל הפעילות העסקית שלך. הוא מציג לקורא את הייחוד ואת ההישגים בדרך המקצועית. ספר כזה מסביר את דרכי העבודה. הוא מציג את השקפת העולם ומנגיש את איש המקצוע ללקוחות הפוטנציאליים שלו.

למי מתאים ספר תדמית?

מומלץ לכל בעל מקצוע ולכל אישיות עסקית. עורך/ת דין, מטפל/ת, מחנך/כת, רופא/ה, איש או אשת ציבור. לכל אחד דרך המיוחדת לו. אל תשכחו את הטעויות שמהן ניתן ללמוד. ספרו על המקרים המעניינים וסיפורי ההצלחה.

מה מכיל ספר תדמית ומה מאפיין אותו?

ספר על פעילותך המקצועית יכלול את ההיסטוריה וההתפתחות המקצועיות, את נקודות המפנה ואת ההמלצות לקהל לקוחותיך הקיימים והפוטנציאליים. אין זה ספרות מקצועית או חומר יבש. הוא נכתב בנימה אישית עם הומור. הוא בא להדגיש את הייחוד של בעל העסק ביחס לאנשים אחרים בתחום.

מה היתרונות של ספר?

ספר הוא חפץ. במקום שוב ושוב לתמצת בעל פה לפני לקוח את הדברים החשובים. במקום לחזור ולהזהיר אותו מן הטעויות הנפוצות או הדעות הקדומות, אפשר לדפדף בספר. כבר במבט ראשון על פי ראשי הפרקים והמראה הקורא יוכל למצוא את דרכו בעשייתך.

ספר המתעד הסטוריה עסקית מוצע למכירה ללקוחות פוטנציאליים וקיימים והן לקהל הרחב. לפי דרישה. הוא יכול לשמש הטבה שניתנת ללקוח בהזדמנות מתאימה, הטבה מועילה ומקדמת את שירותך.

מהו תהליך הכתיבה?

כתיבת ספר נעשית על פי ראיונות ושיחות, בתוספת חומרים כתובים. פרסומי העבר, טיוטות. ניתן לעצב ספר תדמית על פי הקו הוויזואלי המלווה את העסק, להוסיף לו תמונות או כל חומר גראפי הממחיש את עבודתכם.

לפגישת ייעוץ חינם צרו קשר

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות